1500 آیکون در زمینه های مختلف 1500 آیکون در زمینه های مختلف 1500 آیکون در زمینه های مختلف 1500 icon
۱۵۰۰ آیکون در زمینه های مختلفReviewed by Developer on Nov 30Rating:

۱۵۰۰ آیکون در زمینه های مختلف یک مجموعه ویژه و کامل از آیکون ها در زمینه های مختلف می باشد که می تواند توسط طراحان و برنامه نویسان مورد استفاده قرار بگیرد.

این ۱۵۰۰ آیکون در زمینه های مختلف در قالب یک فایل eps در کنار هم گرد آوری شده اند که طراحان و برنامه نویسان می توانند در هنگام وارد کردن فایل eps در نرم افزار فتوشاپ آنها را به هر اندازه ای که می خواهند تغییر سایز دهند.

از جمله موضوعات موجود در این فایل می توان به آیکون هایی در زمینه های سینما ، پزشکی ، اداری ، مدیا ، تلفن همراه ، وب ، ابزارآلات ، مواد غذایی ، مردم و طبیعت اشاره نمود.

فرمت eps چیست ؟

فرمت EPS ، فرمت بسیار مهمی جهت انتقال فایلهای تصویری بین نرم افزار های گرافیکی می باشد.خصوصا جهت انتقال تصاویر خلق شده در نرم افزارهای گرافیکی برداری(Vector Graphic) مانند Corel Drow یا Adobe Illustrator به نرم افزارهای گرافیکی نگاشتی (Bitmap Graphic) مانند Adobe Photoshop .

این فرمت شامل کد های پست اسکریپت می باشد که موقعیت و رنگ چهارگوش های سازنده تصویر را بیان میکنند.این کد ها در هنگام باز کردن تصاویر توسط نرم افزار گرافیکی ترجمه (Render) میشوند و از این طریق تصویری که در یک نرم افزار گرافیکی برداری ترسیم شده است با حفظ کیفیت خود وارد محیط یک نرم افزار گرافیکی نگاشتی میشود.

1500 آیکون در زمینه های مختلف 1500 آیکون در زمینه های مختلف 1500 آیکون در زمینه های مختلف 1500 icon2

کاربران عزیز بعد از خارج کردن فایل آیکون ها از حالت فشرده می توانند آن را در نرم افزار فتوشاپ وارد نمایند و به هر اندازه ای که می خواهند تغییر سایز دهند.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تمامی حقوق محفوظ میباشد | هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی بدون بخشش خواهد داشت
    CLOSE
    CLOSE